28 września, 2023

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

ErpBox – platforma usprawniająca zarządzanie sprzedażą internetową

2 min read

Młodzi i starsi – dziś zakupy w Internecie robią niemal wszyscy.

Dostęp do sieci jest powszechny, także  dzieci potrafią wyszukiwać przedmioty, a nawet zamawiać je i opłacać samodzielnie. Mogą także o wykonanie tej czynności prosić rodziców. Zakupy w e-sklepach to wygoda: osoby, które podejmą decyzję o kupowaniu w nich zanotują nie tylko oszczędności czasowe. Często można trafić na obniżki cenowe, promocje czy na bezpłatną dostawę.

Rozwój sprzedaży internetowej sprawia, że pojawiają się udogodnienia w dziedzinie dostarczania przesyłek umożliwiające szybsze jej dotarcie do adresata i wygodny odbiór. Powstaje coraz więcej punktów odbioru: na stacjach benzynowych, w kioskach czy w sklepach.

Manager Allegro – wsparcie w pracy?

Zarządzanie sprzedażą internetową to ważna sprawa, klucz do sukcesu – pozwala na zwiększenie przychodów firmy oraz wprowadzeniu oszczędności czasowych.

Pośredniczy w tym Manager Allegro – usprawniający obsługę klientów.

W czym może pomóc moduł Manager Allegro?

  • w zadbaniu o stronę wizualną aukcji (zdjęcia, szablon),
  • we wprowadzaniu zmian w aukcji (treściowych, związanych z opisem, z cechami, prezentowanie historii wystawionych aukcji),
  • w publikacji aukcji zgadzających się z wytycznymi serwisu,
  • w integracji e-sklepu z aukcjami,
  • w prezentacji przejrzystego widoku informacji potrzebnych do obsługi: wszystko w jednym miejscu.

Dzięki Managerowi Allegro zarządzanie sprzedażą internetową jest proste i wspierające oszczędności finansowe oraz czasowe, o czym możesz się przekonać zaglądając tutaj: https://www.erpbox.pl/. Uzyskany dzięki automatyzacji czas można przeznaczyć na czynności, których nie można “podpiąć” pod ten proces lub na szkolenia, kursy.

Synchronizacja z ErpBox – początek drogi do sukcesu

Na połączenie e-sprzedaży z ErpBox powinny zdecydować się osoby ceniące sobie wygodę. To pomoc w pracy, uproszczenie czynności związanych z obsługą klienta (dzięki automatyzacji staje się ona prosta, szybka). Czy jest możliwość sprawdzenia, z jakich funkcji można będzie skorzystać po integracji z ErpBox? To interesujące i być może zaskakujące, ale tak – dzięki opcji bezpłatnego okresu próbnego, który pozwala przez 21 dni testować funkcje serwisu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.