8 maja, 2021

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Kalendarze ściennie – Sposób na reklamę swojej firmy

2 min read

Zastanawiasz się, w jaki sposób zareklamować swoją firmę? Postaw na kalendarze reklamowe 2021. Jest to doskonały sposób na tania reklamą przez cały rok.

Jak to działa? To proste!

Ludzie zazwyczaj kupują kalendarze na ostatnią chwilę. A dlaczego nie można byłoby im dać ich nieco wcześniej? Nasi kontrahenci z pewnością ucieszą się z otrzymanego prezentu i wywieszą kalendarz w swoim biurze, sklepie czy warsztacie. W ten sposób zyskamy efektywną reklamę na cały rok za jedyne…. kilka złotych! Od takiej wartości bowiem zaczynają się ceny kalendarzy reklamowych ściennych. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju kalendarz zamówimy. Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie kalendarz trójdzielny ponieważ pozwala on na zagospodarowanie sporej powierzchni na reklamę. Jego atrakcyjny wygląd oraz duże wymiary skutecznie przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Dla osób, które chcą zakupić mniejsze kalendarze jednocześnie zachowując wystarczającą ilość miejsca na reklamę, dobrym wyborem będą kalendarze jednodzielne. Posiadają one jedno kalendarium i dwa, sporej wielkości obszary na logo i reklamę (w główce oraz stopce). Kalendarze jednodzielne zazwyczaj maja tą samą szerokość co kalendarze trójdzielne ale są nieco krótsze. Niektóre drukarnie jak np. K2 Print posiadają w swojej ofercie również kalendarze trójdzielne XXL. Posiadają one dodatkowe miejsce na reklamę pomiędzy poszczególnymi kalendariami.

Gdzie zamówić kalendarz firmowy?

Tak naprawdę kalendarz firmowy możemy zamówić w dowolnej drukarni. Większość osób jednak decyduje się na zakup kalendarzy przez Internet. Jest to idealna opcja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Zamawiając kalendarze reklamowe online oszczędzamy również sporo czasu na dojazdy związane z zamówieniem oraz odebraniem produktów. Drukarnia online dostarczy nam je za pośrednictwem przesyłki. Wybierając drukarnie powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na cenę ale również na opinie oraz doświadczenie firmy. Jakość wykonanie druku jest czymś, na czym zależy nam w pierwszej kolejności.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.