7 sierpnia, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Nowoczesne meble z litego drewna do hoteli

3 min read

Hotel to miejsce, którego renoma w dużej mierze zależy od tego, jak prezentują się wnętrza lokalu. Nie da się z sukcesem prowadzić takiego biznesu, bez dbałości o wygląd mebli i jakość pozostałego wyposażenia. Klienci szybko zauważą takie braki, a to poskutkuje negatywnymi opiniami, które mogą nawet sprawić, że będziemy mieć problem z utrzymaniem się w branży. Zdecydowanie warto więc zatroszczyć się o to, co znajduje się w pomieszczeniach.

Odpowiednie meble do hoteli – jak dobrać te właściwe?

To trudna kwestia, bo meble hotelowe muszą spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, o czym wspomnieliśmy wyżej, muszą sprawiać, że goście będą czerpać przyjemność z przebywania w takim wnętrzu. Aspekt wizualny jest istotny, bo dobre pierwsze wrażenie możemy zrobić na gościu tylko raz. Oczywiście na jego doświadczenia wpływa cały pobyt, a więc np. takie sprawy jak jedzenie, poziom serwisu, życzliwość pracowników itp. To wygląd recepcji, korytarzy i, przede wszystkim pokoju, w którym zameldowany został gość, ma dla niego często najważniejsze znaczenie.

Nawet najpiękniej prezentujące się meble obiektowe nie zachowają zbyt długo eleganckiego wyglądu, jeśli bardzo szybko będzie na nich widoczny upływ czasu. Zmiana wyposażenia hotelowego na większą skalę to nie tylko spory wydatek, ale też i duże wyzwanie logistyczne oraz czasowe wstrzymanie działalności biznesu. To dlatego osoby, które starają się myśleć przyszłościowo, chętniej wybierają wyposażenie odporne na zarysowania, uszkodzenia oraz łatwo poddające się zabiegom pielęgnacyjnym. Wszystkie te kryteria spełniają nowoczesne meble z litego drewna do hotelu.

Warianty mebli hotelowych z litego drewna

Wśród nowoczesnych mebli hotelowych z litego drewna często znajdziemy bardzo minimalistyczne modele. Ich siłą jest prostota i subtelność. Dzięki temu, że są oszczędne w zdobieniach, łatwo jest je wkomponować w wiele różnorodnych wnętrz. W efekcie minimalistyczne stoły, szafki nocne i łóżka hotelowe z litego drewna można wykorzystać:

1. W miejscach, w których występuje wiele bardzo wyrazistych akcentów

Zdarza się, że osoba podejmująca decyzję o zmianie mebli hotelowych, decyduje się na pozostawienie dotychczasowych elementów, takich, jak ozdoby, czy pokrycie ścian. Jeśli mamy na tym polu do czynienia z intensywną kolorystyką i odważnymi deseniami, dobranie mebli, które nie będą „kłóciły się” z takim wystrojem może być dużym wyzwaniem. Designerskie stoły, łóżka i szafki z litego drewna nie zaburzą tych elementów, tylko wraz z nimi stworzą atrakcyjny zestaw.

2. W miejscach surowych

Osoby odpowiedzialne za aranżację współczesnych hoteli nierzadko preferują rozwiązania minimalistyczne i bardzo stonowane. Skutecznie uzupełniają pokoje o podobnej stylistyce. Taka surowość wcale nie musi sprawiać, że pomieszczenie będzie wydawało się nieprzystępne. Wystarczy zainwestować w dodatki, które nadadzą wnętrzom odrobinę bardziej domowego charakteru. Meble, które z powodzeniem da się zestawić z takimi delikatnymi, dekoracyjnymi rozwiązaniami, znaleźć można m.in. w sklepie Desiq.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.