4 lutego, 2023

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Jakie są najlepsze nasiona marihuany?

3 min read

Nasiona marihuany są w Polsce legalnie sprzedawane i kupowanie w celach zapewnienia przetrwania gatunku konopi indyjskiej. Nie można takich nasion kiełkować. Liczba kolekcjonerów nasion rośnie z dnia na dzień. Każdy z nich z pewnością często zadaje sobie pytanie: Jakie są najlepsze nasiona marihuany do kolekcji?

Najlepsze nasiona marihuany

Nasiona marihuany są w Polsce legalnie sprzedawane i kupowanie w celach zapewnienia przetrwania gatunku konopi indyjskiej. Nie można takich nasion kiełkować. Liczba kolekcjonerów nasion rośnie z dnia na dzień. Każdy z nich z pewnością często zadaje sobie pytanie: Jakie są najlepsze nasiona marihuany do kolekcji?

Najlepsze nasiona marihuany to z pewnością zdrowe, świeże pestki, dobrze przechowywane. To jest podstawa, ale najważniejszą rzeczą są geny zawarte w ziarenku marihuany. A więc jakie odmiany nasion marihuany są najlepsze? Istnieją światowe marki nasion marihuany, które zna każdy! Producenci nasion, którzy nie tworzą dobrej genetyki długo nie utrzymują się na rynku. Na szczęście są również tacy wytwórcy nasion, którzy mają swoich wieloletnich fanów, cały czas tworzą nowe, wyjątkowe i stabilne odmiany marihuany i sprzedają swoje nasiona w wielu Państwach na świecie!

Nasiona marihuany jakich producentów są najlepsze?

Sklepy z nasionami konopi indyjskich posiadają nasiona pochodzące od różnych producentów. Czasami jest tego tak dużo, że nie wiadomo na co się zdecydować. W seed banku Ziarno Życia znajdują się ziarna marihuany najlepszych światowych producentów! Oferta nasion cały czas jest aktualizowana o nowe odmiany. Z pewnością najlepsze holenderskie nasiona marihuany będą pochodziły m.in. od Royal Queen Seeds, Sensi Seeds, Female Seeds, Barney’s Farm czy Dutch Passion. Najlepsze hiszpańskie nasiona marihuany w świetnych cenach oferuje producent z Barcelony – Seed Stockers! Stabilna genetyka z USA to nasiona z Kalifornii od Fast Buds.

Kupując w seed banku Ziarno Życia masz pewność, że pestki są dobrze przechowywane i świeże. Wybierając odmiany światowych, sprawdzonych producentów nasion konopi indyjskich, masz pewność stabilnej, dobrej genetyki! Wybór odmian, cech oraz rodzaju nasion nie należy do najłatwiejszych, poniżej podpowiadamy, które geny powinny znaleźć się w klaserze każdego kolekcjonera.

 

Fat Banana

Nasiona feminizowane Fat Banana Royal Queen Seeds to pierwsza pozycja warta uwagi. Do tej hybrydy wykorzystano najlepsze fenotypy Odmiany Banana OG. Holenderski producent RQS sam podkreśla, że włożył dużo pracy i wysiłku, aby stworzyć tą genetykę. Cieszy się, że udało im się sprostać wymaganiom największych koneserów. Mamy tutaj odmianę pełnosezonówkę z przewagą indicy. Nazwa idealnie opisuje aromat tej odmiany marihuany. Połączenie owocowych nut z wyraźnie przebijającym się zapachem banana. W smaku dymu bardziej przebijają się nuty cytrusowe, jednak również w połączeniu ze słodyczą bananową. Wszystko to razem pobudza zmysły i koi. Działanie jest mixem sativowo – indyjkowym.

 

Sweet ZZ

Kolejna odmiana feminizowanych nasion, którą warto mieć w swojej kolekcji to również propozycja od Royal Queen Seeds! Sweet ZZ w wersji fotoperiodycznej, czyli pełnosezonówka! Ekipa z Holandii stworzyła swoją wersję nasion marihuany Zkittlez, z dominacją indicy. Aż 80% genów to indica! Rodzice tej genetyki to Grape Ape oraz Grapefruit, dzięki czemu odmiana zyskała wyjątkowe zapachy. Te feminizowane nasiona są dla kolekcjonerów poszukujących aromatycznych i mocnych genów,

Kali Dog

Kali Dog kolejna femka pełnosezonowa. Odmiana od holenderskiego producenta nasion, ale geny konopi indyjskich ze Stanów Zjednoczonych. Pierwszą odmianę Kali Dog uzyskano ok. 20 lat temu. Geny to 40% Sativa i 60% Indica. Rodzicami Kali Dog jest Sour Diesel i Chemdog. To coś dla miłośników dieslowego posmaku dymu i roślin o sporej wydajności. Ta genetyka to cytrusowo benzynowe nuty zapachowe i smakowe. Ten kto zna ten typ aromatów, wie, że słowa to za mało by je opisać.

 

 

 

 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.