14 kwietnia, 2021

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Album ze zdjęciami będzie świetnym pomysłem na zachowanie wyjątkowej chwili

4 min read

W różnych wyjątkowych momentach naszego życia chcemy aby były zapamiętane na zawsze.

Dlatego też często wynajmujemy fotografa, oczywiście później zdjęcia będziemy mogli oprawić w eleganckim albumie, można wybierać różne formy i kolory. Może być to przykładowo album na bazie prostokąta lub też album kwadratowy, jeżeli nie wiemy jaki format wybrać powinniśmy zastanowić się jakie zdjęcia będziemy chcieli w nim umieścić. Oczywiście same zdjęcia także mogą być w różnych formatach, prostokątne, kwadratowe czy też okrągłe. Aby kolory na zdjęciach nie kolidowały z projektem albumu, trzymaj się podobnego schematu kolorów i motywu. Jeśli wybrałeś jasne kolory na swój ślub, dodaj kilka kolorowych akcentów na okładce i na wszystkich stronach. Jeśli Twój ślub był bardziej subtelny, postaw na neutralne kolory i biel, aby Twoje zdjęcia się wyróżniały. Wybierając sposób ułożenia zdjęć, myśl chronologicznie. Jeśli przygotowujesz album ślubny, zacznij od pierwszych zrobionych zdjęć. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się z małżonkiem, czy na ceremonii, album będzie o wiele przyjemniejszy, jeśli będzie zgodny z naturalnym porządkiem. Album ślubny ma trwać całe życie, więc koniecznie zainwestuj w odpowiedni materiał. Wybierz mocną twardą oprawę, wycinaną skórą, len lub materiał akrylowy. W przypadku stron najlepiej przykleić gruby karton lub papier z błyszczącym lub matowym wykończeniem, w zależności od tego, jaki wygląd mają mieć Twoje zdjęcia. To jest Twój album, więc nie bój się kreatywności i dostosowywania do własnych upodobań. Zostaw kilka pustych miejsc na zaproszenie, zapisz datę lub menu ze swojego wielkiego dnia. Użyj kawałka materiału ze swojej sukienki lub sprasowanego kwiatka ze ślubu jako zakładki.

Wybór odpowiedniego rozmiaru albumu ze zdjęciami nie tylko pomoże Ci z łatwością złożyć album, ale także optymalnie wyświetli każde z Twoich zdjęć, abyś Ty i Twoi bliscy mogli się nimi cieszyć. Gdy album będzie gotowy, znajdź w domu dobre miejsce do przechowywania albumu.

Oczywiście w ten sposób będziemy mogli wybrać albumy na różne okazje, może być to przykładowo album na zdjęcia dziecka. Może być to album ze zdjęciami z chrztu czy też pierwszej komunii świętej. Oczywiście najczęściej tego rodzaju albumy przygotowujemy z okazji ślubu, aby przygotować odpowiedni album należy najpierw przejrzeć wszystkie zdjęcia, warto przy tym pamiętać że fotograf może podesłać nam kilka tysięcy zdjęć, zatem wybór z pewnością nie będzie łatwy. Przygotowują album należy pogrupować zdjęcia, i wybrać grupy dla każdego momentu z danego wydarzenia. Oczywiście, w zależności od tego, jak duży jest Twój album, możesz wybrać dowolne zdjęcia w kategorii, należy zadbać o to aby album nie był monotonny. Obecnie mamy możliwość przygotowania wspaniałych albumów. Nowoczesne maszyny drukarskie, mogą wydrukować na każdym papierze, może być to przykładowo papier błyszczący, ale niektórzy może będą woleli papier matowy. Ważne jest także zaplanowanie i przygotowanie okładki, dziś można tłoczyć okładki trójwymiarowe. Maszyna może wytłoczyć dowolny wzór może3 być to napis czy też grafikę. Z pewnością będzie to trwały nadruk, sama okładka może być śliska lub też wykonana przykładowo ze skóry. Na okładce może znaleźć się przykładowo zdjęcia, które zostanie iluminowane, sama wielkość albumu może być obecnie dowolna. Trzeba zastanawiać się ile zdjęć chcemy umieścić w albumie, jeżeli ma być ich więcej, wówczas warto wybrać większy format albumu. Dobrym pomysłem może być także wykonanie albumu w postaci reportażu ze ślubu czy też każdej innej wyjątkowej okoliczności. Firmy poligraficzne mają obecnie bardzo nowoczesne maszyny, które pozwalają na wiele różnych możliwości, także wytłaczania. W ten sposób będzie można wykonać dowolny notes skórzany, z pewnością wiele firm będzie chciało zamówić notes ze swoim logo. W tym przypadku podobnie jak w wypadku albumów wszystkie elementy są bardzo dowolne można wytłaczać na różnych materiałach o dowolnym kolorze czy też kształcie.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.