14 kwietnia, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Kup wymarzone mieszkanie w Lublinie!

2 min read

Felin Park to nowa inwestycja, która właśnie powstaje w Lublinie. Wyróżnia ją doskonała lokalizacja dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Usytuowanie osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie terenów umożliwiających długie spacery z rodziną, bieganie, nordic walking czy jazdę rowerem z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Funkcjonalna infrastruktura

Nowe osiedle w Lublinie zadowoli też osoby pracujące zawodowo, rodziny z dziećmi oraz seniorów. Nie tylko ze względu na lokalizację, która gwarantuje łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów, lokali usługowych, przychodni zdrowia czy przystanków komunikacyjnych, ale też z racji dużej różnorodności mieszkań. Zaproponowane mieszkania developerskie są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo zróżnicowane pod kątem metrażu i umożliwiają dość swobodną aranżację przestrzeni. Mieszkania na sprzedaż w Lublinie usytuowane w dwóch budynkach mieszkalnych, na czterech kondygnacjach, to aż trzydzieści typów lokali z przestronnymi, słonecznymi balkonami. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednią propozycję zarówno ze względu na swoje potrzeby, jak i możliwości finansowe. Developer w Lublinie przewidział też liczne udogodnienia, w tym ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Nowoczesne osiedle mieszkalne

Inwestycja została zaprojektowana tak, by uwzględnić wszystkie potrzeby mieszkańców. Korzystanie z budynku i lokali mieszkalnych ułatwią wideodomofony, cichobieżne windy, okablowanie TV i internetowe, czy też dwa parkingi – podziemny i naziemny. Bezpieczeństwo zapewni między innymi monitoring. W projekcie nie zabrakło też atrakcyjnego, ogrodzonego placu zabaw dla dzieci z certyfikowanym, bezpiecznym sprzętem, zewnętrznych stojaków rowerowych, alejek spacerowych, elementów małej architektury, dekoracyjnego oświetlenia oraz ładnych terenów zielonych. W połączeniu ze stonowaną kolorystyką i minimalistyczną formą budynków całość tworzy przyjemne otoczenie.

Nowe mieszania w Lublinie, dostępne w atrakcyjnych cenach z pewnością spełnią oczekiwania wielu klientów. To projekt, z którym warto się zapoznać szukając mieszkań w Lublinie.

Więcej informacji na: http://felinpark.pl

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.