13 lipca, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Folia ochronna na lakier nowego samochodu – czy warto?

2 min read

Kupując nowe auto z salonu samochodowego, szczególnie marek premium, chcielibyśmy by powłoka lakiernicza jak najdłużej cieszyła naszego oko.

Chcielibyśmy uchronić taki lakier przed zarysowaniami jak najdłużej. Jednak jak wiadomo nie od dziś, typowe rysy mogą powstawać od gałęzi, przechodzących obok ludzi czy parkujących obok innych samochodów. Niezwykłą zmorą są także kamienie wyskakujące spod kół innych samochodów, których uderzenie w maskę najczęściej kończy się nieprzyjemnym dla oka odpryskiem. Dlatego też coraz częściej możemy znaleźć w większych miastach firmy, które oferują zabezpieczenie powierzchni lakierowanej specjalnymi foliami ochronnymi. Czy jest to warte uwagi? Jakie plusy posiada tego typu usługa? Czy folie ochronne na lakierze naszego samochodu nie uszkodzą jego powłoki? Sprawdź odpowiedzi na to pytanie w dalszej części tego artykułu.
Nowe auto to duma dla jego właściciela. Każdy chce cieszyć się nieskazitelną powłoką lakierniczą jak najdłużej. Dlatego też coraz częściej możemy usłyszeć o specjalnych foliach ochronnych na powłokę lakierniczą naszych samochodów. Warto więc zastanowić się, czy tego rodzaju ochrona nie przydałaby się również dla naszego samochodu. Folia ochronna na lakier nowego samochodu – czy warto?

Folia ochronna jest zazwyczaj przeźroczysta i w żadne sposób nie zmienia odcienia oryginalnego lakieru.

Jest to istotna informacja dla właścicieli samochodów, którzy dopłacili kilka tysięcy za specjalny kolor z palety premium danego producenta. Folie ochronne są przede wszystkim bezpieczne, po zerwaniu nie zostawią po sobie nawet śladu. Najwyższa pólka tego typu produktów oferuje również folie, które samoczynnie się regenerują w przypadku niewielkich zarysowań. Wystarczy polać taką folię ciepłą wodą. Zabezpieczenie samochodu folią ochronną zapewni nam święty spokój, a wszelki zarysowania i odpryski pozostaną jedynie na tej folii. Oryginalny lakier jest chroniony. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, sprawdź foliowanie samochodu Wrocław. Na pewno znajdziesz specjalistów, którzy w szczegółowy sposób zajmą się Twoim autem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.