14 kwietnia, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Urodziny dziecka – jakie dekorację na tę okazję?

2 min read

Każdy rodzic staje przed zadaniem zorganizowania urodzin dla swojego dziecka. W zależności od upodobań malca i posiadanych środków na koncie może to być wyjście na pizze lub wielka rodzinna uroczystość. Postaramy się przybliżyć możliwe dekoracje z balonów pompowanych helem lub powietrzem. Życzymy udanej lektury i zaczynamy przygotowania do urodzin.

Balony z helem na urodziny dziecka

Balony urodzinowe są bardzo popularnym dodatkiem do prezentów i wspaniale ozdabiają każde pomieszczenie. Balony te dzielą się na trzy główne rodzaje:
BALONY LATEKSOWE- są to baloniki wykonane z naturalnego lateksu z nadrukami o temacie urodzin. Zazwyczaj jest to napis Happy Birthday ozdobiony grafiką, ale coraz to częściej spotkać można także baloniki z polskimi napisami.

BALONY FOLIOWE URODZINOWE- balony wykonane z folii, z grafiką w stylu urodzinowym. Te balony są zazwyczaj bardziej kolorowe i posiadają dokładniejsze detale. Często są one także ozdobione ulubionymi postaciami z bajek dla dzieci, lub z akcentami skierowanymi do nieco starszych odbiorców (szampan, statek, korona…)
BALONY CYFRY Z HELEM– są to ogromne, bo dochodzące nawet do metra wysokości, balony wykonane z folii w kształcie cyferek. Znajdziesz tu dekorację na 1, 20, 30 czy 50 urodziny. Dostępne jest wiele kolorów do wyboru.

Balony na powietrze?

Jeśli budżet domowy jest skromniejszy, to zawsze można napompować baloniki powietrzem. Wystarczy zakupić balony w sklepie. Koszt paczki kolorowych baloników nie powinien przekroczyć 40 zł i możesz samemu napełnić je ku uciesze Twojego dziecka. Z baloników pompowanych tym sposobem można łatwo stworzyć girlandy, przypiąć je do zasłon i innych elementów w domu, rozrzucić po podłodze, lub jeśli masz wystarczająco dużo wytrzymałości, wypełnić nimi pokój jubilata/ki, aby po powrocie np. ze szkoły, przy otwieraniu drzwi zasypały go/ją baloniki wypadające z pokoju.

Bez wątpienia, balony z helem, jak i te z powietrzem to nieodzowny element każdej udanej zabawy urodzinowej. Warto zapoznać się z obecnymi trendami i wymyślić swoją autorską dekorację. Można także zamówić wybraną dekorację w lokalnej firmie balonowej. Ważne, aby kolorowe baloniki wywołały uśmiech na twarzach naszych bliskich.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.