2 marca, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Szkolenia Warszawa 2020 – cennik

2 min read

O zaletach odbywania szkoleń i kursów nie trzeba chyba dużo mówić. Pomagają nam one nadążać za najnowszymi trendami w branży, a te rozwijają się prężnie wraz z technologią. Ponadto pomaga nam wyróżnić się spośród pozostałych kandydatów na dane stanowisko. Dodatkowo jest to idealne miejsce do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach czy po prostu ludzi „z branży”.

W tym roku liczba szkoleń, które odbędą się w Warszawie jest rekordowa w porównaniu do poprzednich lat. Spójrzmy więc na cennik szkoleń biznesowych organizowanych przez warszawską firmę szkoleniową GenWhy.

Etykieta biznesu

To szkolenie, które trwa zazwyczaj od jednego do ośmiu dni. Można z niego skorzystać indywidualnie, lub zorganizować je dla grupy. Podczas szkolenia zgłębimy wiedzę na temat komunikacji w biznesie, a dokładniej jak przeprowadzić ją sprawnie. Nauczymy się mowy ciała, intonacji oraz aktywnego słuchania.

cena:  indywidualnie 300-350 zł; grupowo (od 8 do 17 osób) ok. 3000 zł

Praca w zespole

Celem takiego szkolenia jest zapoznanie uczestników z cyklem życia zespołu oraz jego funkcjonowaniem na poszczególnych etapach. Ponadto, nauczymy się efektywnej pracy w zespole, sprawnej komunikacji ze współpracownikami oraz technik zwiększających skuteczność wykonywanej pracy. Szkolenie takie może potrwać od dwóch dni do dwóch tygodni.

cena: indywidualnie 500-550 zł; grupowo (od 8 do 17 osób) ok. 6000 zł

Negocjacje w biznesie

Zgodnie z programem szkolenia, dowiemy się podczas niego: czym są negocjacje, jakie są ich cele, jak się do nich dobrze przygotować. Poznamy style negocjacji oraz ich typy. Nauczymy się nieco technik manipulacji oraz ich efektywnego zastosowania. Kiedy techniki zadawania pytań nie będą nam już obce, będziemy mogli wyrobić swój własny styl negocjacji. Szkolenie takie potrwa od dwóch dni do dwóch tygodni. 

cena: indywidualnie 500 zł; grupowo  (od 5 do 15 osób) ok. 7000 zł

Szkolenie to inwestycja w siebie lub w swoją firmę. Jest to moment integracji ale także i intensywnej nauki. By utrzymać swoją pozycję na szczycie, nie wolno zwalniać tempa rozwoju, który oferują nam szkolenia. 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.