9 grudnia, 2023

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Samochody dostawcze i ciężarowe DAF

2 min read

Pośród samochodów ciężarowych jakie możemy znaleźć znaleźć na naszym rynku z pewnością na uwagę zasługuje DAF XF Euro 6, jest to samochód który charakteryzuje się bardzo dobrymi możliwościami jeżeli chodzi o transport różnego rodzaju towarów, możemy zastosować tu różne zabudowy, dodatkowo może także być zastosowana winda towarowa, która będzie ułatwiała rozładunek oraz załadunek towarów.

Naturalnie są to samochody które spełniają wymogi Euro 6, mogą posiadać silnik o pojemności 10,8 l lub też większy silnik o pojemności 12,9 l. Z pewnością jest to model który charakteryzuje się trwałością oraz wysoką niezawodnością, dlatego też chętnie wybierany jest przez wiele firm zajmujących się transportem i spedycją.

Samochody dostawcze i ciężarowe DAF

Ekonomiczny DAF XF Euro 6

Dostosowanie do normy Euro 6 powoduje iż samochód ten charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa, z pewnością jest to istotne zwłaszcza jeżeli będziemy posiadali większą flotę transportową. Dodatkową zaletą będzie z pewnością niski koszt eksploatacji. Całkowita pojemność zbiorników paliwa może wynosić nawet 1500 litrów co z pewnością będzie zaletą jeżeli będziemy chcieli tankować w kraju gdzie paliwo jest nieco tańsze, wówczas wystarczy nam na dłuższą trasę. W tym przypadku wykorzystane zostały nowoczesne skrzynie biegów z funkcją EcoRolll, Fast Shift, może być to skrzynia manualna 16 biegowa lub też skrzynia automatyczna 12 biegowa.

Z pewnością samochód dostarcza wielu wygód kierowcy, mamy tutaj możliwość dowolnej regulacji fotela, rozkładania go, regulacji w górę w dół, dlatego też każdy kierowca będzie mógł bardzo dobrze dostosować wysokość do własnego wzrostu czy też własnych przyzwyczajeń. Kabina charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, Znajdziemy tutaj wiele schowków o łącznej pojemności ponad 1000 litrów, z pewnością na uwagę zasługuje także bardzo wygodna leżanka gdzie długość materaca wynosi 2,20 m. Materac wyposażony jest w około 900 sprężyn, jest podzielony na trzy strefy, co gwarantuje oczywiście bardzo dobry komfort, kierowca może wyspać się, dobrze wypocząć przed kontynuowaniem jazdy.

Wszystko to sprawia że DAF XF Euro 6 to samochód ciężarowy który nie tylko świetnie się prowadzi ale także daje komfort kierowcy, dlatego też wiele firm kupuje je do swojego taboru, z pewnością niskie koszty eksploatacji i niskie spalanie to zalety tego samochodu ciężarowego.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.