25 lipca, 2021

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Psi Patrol – seria zabawek od Playmobile

2 min read

Kupując zabawki dla dzieci powinniśmy sprawdzić, z jakiego materiału są produkowane. Coraz częściej słyszy się o zabawkach niebezpiecznych dla zdrowia dziecka. Często wykonywane są z materiałów, które posiadają związki szkodliwe dla zdrowia.

Ostatnio pojawiły się na rynku zabawki wykonane z drzewa, bardzo bogata oferta zabawek dla chłopców i dziewczynek, samochody, pociągi, klocki, przedmioty kuchenne. Zabawki posiadają atesty i certyfikaty, które są gwarancja dobrej jakości. Jednak nie wszystkie zabawki dla dzieci występujące na rynku nie posiadają ich. Symbole umieszczane przez producentów najczęściej to CE –symbol ten nie daje nam gwarancji bezpieczeństwa, informuje tylko że produkt został wykonany zgodnie z normami, symbol WE potwierdza jedynie wymogi prawa unijnego, TUV- substancje zużyte do produkcji są bezpieczne, FSC materiał wykorzystany pochodzi z lasów gospodarczych. Jedną z bardziej popularnych kolekcji zabawek jest Psi Patrol od Playmobile. Psi Patrol (lub PAW Patrol w oryginalnej wersji) to kreskówka szczególnie ceniona przez najmłodszych. Jest w nim zespół odważnych psów prowadzonych przez 10-letniego chłopca Rydera, który pomaga mieszkańcom Wielkiej Doliny.

Dzięki zabawkom Paw Patrol dzieci mogą przeżywać nowe przygody ze strażakiem Marcusem, psem policyjnym Chase lub Rubenem i jego ciężarówką budowlaną. psi patrol zabawki które pobudzają wyobraźnię najmłodszych, którzy uwielbiają wymyślać nowe misje z udziałem swoich ulubionych postaci. Interaktywne pojazdy ze swoimi efektami dźwiękowymi i świetlnymi to bardzo atrakcyjne dodatki. W skład Psiego Patrolu wchodzą różne zestawy: gry z siedmioma rodzinami, puzzle klasyczne lub 3D, a także gry edukacyjne, które pozwalają poznać podstawowe pojęcia, takie jak kształty, liczby i kolory. Kolorowanki Paw Patrol są również bardzo interesujące. Dzieci lubią odkrywać świat Paw Patrol. Tego rodzaju zabawki pomagają dziecku rozwijać wyobraźnie, tworzyć nowe przygody, a także uczą współpracy z kolegami.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.