16 czerwca, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Profesjonalne podłogi dla przemysłu i magazynów.

2 min read

Oprócz tego, że są wyjątkowo trwałe, wytrzymują regularne ruchy wózków widłowych z twardym kołem i są odporne na większość chemikaliów, ale oferują również atrakcyjną jakość, która poprawi najbardziej wymagające środowisko pracy.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów, mogą uzupełniać wystrój budynku, a nawet być stosowane w kolorach firmowych. Szybki proces aplikacji i krótki czas utwardzania jastrychu żywicznego umożliwiają wykonanie dużych powierzchni w krótkim czasie. Podobnie jak w przypadku wszystkich systemów podłogowych, pełne mechaniczne przygotowanie powierzchni podłoża betonowego odbywa się przed nałożeniem podkładu epoksydowego. Można także naprawić wady płyty stropowej i zapewniamy replikację wszystkich istniejących połączeń za pomocą nowego systemu podłogowego. Podłogi z żywicy epoksydowej i samopoziomujące oferują wyjątkową wytrzymałość, aby zapewnić długowieczność powierzchni o wysokiej jakości. Własności samopoziomujące w połączeniu z elastycznością twardości, koloru i grubości sprawiają, że stół jest prawdziwym „niestandardowym” rozwiązaniem. Jastrych epoksydowy jest również wodoodporny i odporny na wodę, oleje, smary, benzynę, kwasy i środki czyszczące. Jastrych epoksydowy ma grubość od 3 do 6 mm. Oznacza to, że jastrych epoksydowy ma znacznie dłuższą żywotność niż tylko epoksydowa powłoka podłogowa. Więcej inspiracji na temat jastrychów epoksydowych można znaleźć na naszej stronie referencji. Oprócz tych właściwości często wybierana jest żywica epoksydowa ze względu na jej wyjątkową odporność chemiczną.

Po połączeniu tej jakości z długotrwałą trwałością podłogi, przemysłowa żywica epoksydowa może przetrwać wyjątkowo długo przy niewielkiej konserwacji. W celu zachowania atrakcyjnego błyszczącego wykończenia, podobnie jak w przypadku powłok, są one ogólnie powierzchnią nadającą się do wycierania. Oczywiście wylewki epoksydowe posiadają gładką powierzchnią, która jest wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości i zachowuje swoje wykończenie o wysokim połysku, te zalety żywicy epoksydowej sprawiają, że system podłogowy jest idealny do stosowania w szpitalnych pomieszczeniach czystych, laboratoriach i innych miejscach, w których wolne od pyłu i higieniczne środowisko jest obowiązkowe.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.