13 lipca, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Myślenie o sobie w realizacji damsko-męskiej

3 min read

Nawet w przypadku kiedy jest się w długim i bardzo szczęśliwym związku, to trzeba myśleć o sobie. Nawet jeśli ma się już gromadkę dzieci lub wnuków, to trzeba myśleć również o sobie! Nie zapominajmy o tym, bo to bardzo istotne. Dlaczego? Bo jeśli nie myślimy o sobie, nie dbamy o siebie, a każdy dobrze wie jak wygląda zaniedbana osoba, która nie poświęca sobie wystarczająco dużo czasu. Trzeba o siebie dbać i bezwarunkowo o sobie pamiętać. Kobiety, jesteście bardzo ważne, nie tylko dla swojego partnera i dzieci, ale też dla całej rodziny, znajomych, przyjaciół i ludzi po prostu bliskich. A oni chcą widzieć Cię piękną, kwitnącą i zadbaną. Co jednak w przypadku gdy tak kolorowo nie jest? Jest związek, jakkolwiek zaawansowany, ale czuje się, że nie jest dobrze. Gdy nie czerpie się z niego radości, a jedynie żal i rozczarowanie. Najprościej by było dać sobie spokój z taka chorą relacją, zakończyć ją jak najszybciej i poszukać nowych wyzwań, nowych znajomości i nowej, prawdziwej miłości.

Poszukiwania prawdziwej miłości

Poszukiwania prawdziwej miłości nie są jednak proste. Ale zanim to nastąpi trzeba uporać się z byłą miłością. Trzeba sobie wszystko poukładać, trzeba się oswoic z myślą, że coś minęło, zakończyło się, że jakiś etap w naszym życiu został już bezpowrotnie zamknięty i utracony. Nie ma do niego powrotu, czas zacząć nowe życie i otworzyć się nowe przygody u relacje. Nie jest jednak rzeczą prostą zamknąć jakikolwiek rozdział swojego życia i bez smutku i trosk spoglądać w przyszłość. Stare rany bolą nas bardzo długo. Zwłaszcza kobiety są zdolne do długoterminowej rozpaczy z różnych powodów, a zwłaszcza jeśli chodzi o zawód miłosny. To po prostu bardzo mocno je boli, uderza do najgłębszych miejsc ich duszy, przez co trudno jest iść i żyć dalej, z poczuciem utraty części siebie.

To nie jest proste, to duże wyzwanie, ale również dla mężczyzn. Czasem wydawać się może, ze są oni dużo silniejsi, mniej emocjonalni i rozpaczliwi, przez co wiecej potrafią znieść. Czasami rzeczywiście tak jest, jednak należy zauważyć, że nie jest to reguła, która sprawdza się w każdym przypadku na sto lub nawet więcej procet. Istnieją przecież przypadki mężczyzn, nawet tych silnych, umięśnionych, którzy wewnątrz są bardzo slabi, wrażliwi i bardzo kiepsko radzą sobie z zawodami miłosnymi lub ogólnie ich relacje damsko-męskie nie są na najwyższym poziomie, przez co tracą oni również poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości, a przez to są dużo mniej pewni siebie.

Zrozumienie w relacjach damsko-męskich

Bardzo często dochodzi do sytuacji, w której między kobietą a mężczyzną brak jest wzajemnego zrozumienia. To sytuacja, która jest niemal w każdym związku, nawet tym najlepszym i z długim stażem. Doświadczenie w związku nie zawsze bowiem jest najlepszym lekarstwem na to, aby się w związku dobrze dogadywać. To trudne zadanie dla obu stron relacji damsko-męskiej i obie strony muszą się starać.

Jeżeli nie wiesz, jak rozmawiać z dziewczyną, wejdź na stronę uwodzenie.org i poznaj techniki skutecznego uwodzenia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.