14 kwietnia, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Pomoc w wyborze polisy ubezpieczeniowej właściciela domu, która odpowiada Twoim potrzebom

4 min read

Obecnie istnieją miliony właścicieli domów bez ubezpieczenia po prostu dlatego, że koszt ubezpieczenia jest zbyt wysoki, aby niektórzy mogli sobie na to pozwolić.

Nie pozwól, aby Twój dom stał bez ochrony. Skorzystaj ze wskazówek wymienionych w tym artykule, aby obniżyć te ceny i znaleźć potrzebne pokrycie w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.Jak tylko spłacisz kredyt hipoteczny, skontaktuj się z ubezpieczycielem domu. Istnieje duża szansa, że ​​Twoja składka zostanie obniżona. Firma ubezpieczeniowa postrzega kogoś bez kredytu hipotecznego w pozytywnym świetle, myśląc, że jest bardziej prawdopodobne, że zadba o swój dom, jeśli jest on bezpośrednim właścicielem.Najlepszym sposobem na obniżenie składki ubezpieczeniowej jest podniesienie franszyzy. Polisa z wysokimi odliczeniami to zakład przeciwko domowi, że tak powiem. Wolisz ryzyko, że będziesz musiał zapłacić za wysoki franszyzę, niż to, że będziesz musiał płacić co miesiąc większą sumę pieniędzy. Tak więc, jeśli jesteś konserwatywny, może to nie być najlepsze rozwiązanie. Ale jeśli chcesz zaryzykować, że musisz zapłacić tak wysoki udział własny, warto zastosować tę strategię.Kupując nowe miejsce nie zapomnij o ubezpieczeniu od powodzi. Większość podstawowych polis nie obejmuje zalania, chyba że wyraźnie o to poprosisz. Weźmy pod uwagę właścicieli domów dotkniętych huraganami Katrina i Sandy – wielu mieszkało na obszarach, gdzie powodzie nigdy nie są uważane za zagrożenie. Pomoc w wyborze polisy ubezpieczeniowej właściciela domu, która odpowiada Twoim potrzebom

Utrata domu z powodu powodzi i wynikające z tego szkody mogą być bardzo niepokojące; upewnij się, że masz plan ubezpieczenia na wypadek, gdyby coś się stało.Możesz pomyśleć, że nie mieszkasz na tyle blisko akwenu, aby martwić się o ubezpieczenie od powodzi… ale pomyśl jeszcze raz.

Zanim zdecydujesz, że go nie potrzebujesz, oceń ryzyko powodzi dla swojego obszaru geograficznego. Będziesz zaskoczony niespodziewanymi częściami kraju, które doświadczyły powodzi w ciągu ostatniego roku lub dwóch, a jeśli mieszkasz w jednym z tych obszarów lub w ich pobliżu, ubezpieczenie od powodzi może być właśnie dla Ciebie. FEMA.gov to jedna strona, która dostarcza informacji na temat zagrożeń powodziowych we wszystkich częściach USAUzyskując ubezpieczenie dla właścicieli domów lub najemców, poinformuj swojego agenta ubezpieczeniowego, aby dodał aneks dotyczący szkód spowodowanych przez powódź i wodę. Większość polis nie obejmuje szkód spowodowanych przez wodę, chyba że zostanie dodana do polisy. Nawet jeśli nie mieszkasz w strefie powodziowej, Twój dom może zostać zniszczony przez wodę w wyniku ekstremalnych warunków pogodowych i pożaru.Rozważ polisę, która oferuje gwarantowaną wartość odtworzeniową przy zakupie ubezpieczenia właścicieli domów. Gwarantowana wartość odtworzeniowa oznacza, że ​​w przypadku zniszczenia domu firma ubezpieczeniowa pokryje koszty jego odbudowy, niezależnie od tego, jaki jest ten koszt. Biorąc pod uwagę, że koszt budowy często rośnie z biegiem lat, jest to szczególnie ważne, jeśli będziesz przebywać w swoim domu przez dłuższy czas. Posiadanie takiej poduszki może zapewnić prawdziwy spokój ducha.Zakup polisy ubezpieczeniowej właściciela domu jest drogi, ale konieczny. Możesz zrekompensować ten wydatek na różne sposoby. Jeśli wybierzesz wyższy udział własny, Twoje miesięczne stawki będą niższe. Sprawdź aktualizacje, takie jak systemy bezpieczeństwa lub nowy dach, które mogą obniżyć Twoją stawkę. Zapytaj swoją firmę ubezpieczeniową, co możesz zrobić, aby obniżyć stawki związane z Twoim planem.Istnieje milion różnych rzeczy, które mogą przydarzyć się Twojemu domowi i sprawić, że będziesz mieszkał w hotelu, a nawet na ulicy, chyba że masz dobrą polisę ubezpieczeniową. Jeśli chcesz poświęcić trochę czasu i skorzystać ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś tutaj, możesz znaleźć przystępną cenowo, wysokiej jakości politykę właścicieli domów.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.