29 maja, 2023

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Z doczepianymi włosami możesz stworzyć różnego rodzaju fryzury

3 min read

Włosy doczepiane możemy zakupić w wielu rozmiarach, kolorach i długościach, aby odpowiednio dopasować i zaspokoić potrzeby również tych osób, które mają delikatniejsze włosy.

Poczuj się znowu komfortowo we własnej skórze, wypróbowując przedłużanie włosów za pomocą klipsów lub elastycznych taśm. Możesz w ten sposób cieszyć się długimi i gęstymi włosami, nawet jeśli twoje są cienkie i dosyć krótkie. Przedłużanie włosów pomoże ci osiągnąć dodatkową objętość, o której zawsze marzyłaś, wystarczy wpiąć we własne włosy kilka pasm doczepek. W sprzedaży znajdziemy różne gramatury, które odpowiadają różnym typom włosów, przykładowo będą to najczęściej 120, 160 i 220 gram. Zestawy lżejsze przeznaczone są dla tych osób, które mają cienkie włosy i jest ich niewiele. Zestawy o wadze 160 gram przeznaczone są dla włosów o średniej grubości, jeśli chcesz dodać im trochę długości i objętości, zachowując jednocześnie naturalny efekt. Doczepiane pasma o wadze 220 gramów są przeznaczone dla kobiet, które mają dużo własnych włosów i chcą mieć dłuższą fryzurę, lub dla tych, którzy chcą uzyskać bardziej spektakularny efekt objętości na wyjątkowe okazje. Z doczepianymi włosami możesz stworzyć różnego rodzaju fryzury

Przedłużanie włosów natychmiast sprawia, że każda fryzura jest piękniejsza, ciekawsza i ma większą objętość.

Dzięki dodatkowej długości, objętości, a nawet dodatkowemu kolorowi włosów, możesz z łatwością nadać prostemu warkoczowi, kokowi lub kucykowi większą objętość i lepszą fakturę. Nie musisz nawet używać całego zestawu, aby uzyskać większą gęstość włosów, użycie tylko kilku wątków może wystarczyć, aby dodać tę długość i objętość, o której marzyłaś. Możesz również wybrać kucyk doczepiany, aby wydłużyć i zagęścić fryzurę. Opcje na wpinanie i stylizowanie fryzur w ten sposób są praktycznie nieograniczone i możesz bez problemów uzyskać taki wygląd, na jakim zawsze ci zależało, ale twoje włosy na to nie pozwalały. Przedłużanie włosów pomoże ci osiągnąć takie uczesania, których zawsze zazdrościłaś koleżankom z dłuższymi czy bardziej gęstymi włosami.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.