7 sierpnia, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Na Petera Parkera czekają nowe wyzwania

2 min read

Peter Parker (Tom Holland) powraca w filmie ,,Spider-Man: Daleko od domu”, kolejnym rozdziale serii o przygodach młodego superbohatera o przydomku Spider-Man.

Peter Parker postanawia dołączyć do swoich najlepszych przyjaciół z liceum na europejskich wakacjach. Jednak plan Petera polegający na pozostawieniu mocy i kostiumu superbohatera za sobą na kilka tygodni zostaje szybko porzucony, gdy niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć tajemnicę kilku ataków tajemniczych stworzeń, siejących spustoszenie na całym kontynencie. Podczas klasowej wycieczki po Europie Peter Parker, alias Spider-Man, kładzie kres wielkiemu potworowi wodnemu w Wenecji. Niespodziewanie Spider-Man otrzymuje pomoc od nowego superbohatera o imieniu Quentin Beck (Jake Gyllenhaal), który jest nazywany Mysterio przez włoskie media. Ale pomimo jego pozornej chęci pomocy, ma on swój własny plan, aby zaistnieć i tak do końca nie wiadomo, czy jest on przyjacielem, czy wrogiem. Początkowo powierzchowna i nieistotna komedia o nastoletnich uczuciach, dojrzewaniu i pierwszych doświadczeniach miłosnych, pod wpływem licznych wyzwań przekształca się w zaskakująco dobry film akcji, w którym poruszane są takie tematy jak zaufanie, prawda i poszukiwanie autorytetów. Na Petera Parkera czekają nowe wyzwania

Spider-Man to pierwszy film, w którym akcja dzieje się głównie poza Nowym Jorkiem.

Razem z Peterem Parkerem odwiedzamy Londyn, Wenecję, Berlin i Szwajcarię. Jednak Spider-Man nie będzie mógł cieszyć się spokojnymi wakacjami w towarzystwie przyjaciół. Jego przeciwnicy już obmyślili plan, jak pokrzyżować jego plany na odpoczynek od obowiązków. Film Spider-Man: Daleko od domu możesz obejrzeć online. Peter Parker zostawia swój kostium Spider-Mana w szafie, chcąc cieszyć się szkolną wycieczką z Michelle „MJ” Jones (Zendaya), jego przyjacielem Nedem (Jacob Batalon), a także Flashem (Tony Revolori) i Betty (Angourie Rice). Ale wtedy wtrąca się Nick Fury (Samuel L. Jackson), który ma dla młodego superbohatera zadanie. Przekonamy się również czy bohater otrzyma nowy czarny kostium Spider-Mana od Nicka Fury’ego.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.