26 maja, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Kalkulator dofinansowań PFRON dla pracodawców

2 min read

Agencja pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych My Wspieramy pragnie udowodnić pracodawcom, że zatrudnianie ludzi z upośledzeniami fizycznymi lub psychicznymi może być bardzo korzystne.

Jeśli jesteś pracodawcą i wahasz się nad daniem szansy osobie niepełnosprawnej, to nasz kalkulator PFRON pokaże ci, na jakie obniżki kosztów jej zatrudnienia możesz liczyć (nie musisz się na tym znać, wystarczy podać kilka podstawowych informacji; resztę zrobi nasza aplikacja). Obiecujemy ci, że pracownik, którego zatrudnisz, na pewno odwdzięczy ci się pełnym zaangażowaniem w pracę. Pamiętaj także, że niepełnosprawność nie musi oznaczać całkowitej niezdolności do efektywnego pełnienia obowiązków zawodowych. Wielu niepełnosprawnych posiada umiejętności, które mogą wnieść do twojej firmy nową jakość. Warto przełamywać stereotypy! Ponadto dzięki przyjaznemu stosunkowi do zatrudniania osób niepełnosprawnych niesamowicie polepszysz publiczny wizerunek firmy, a to zazwyczaj jest bardzo istotnym czynnikiem dla rozwoju podmiotu gospodarczego.

Dlaczego kalkulator PFRON jest aż tak dobry?

Po pierwsze, nie wymagamy od ciebie podania absolutnie żadnych danych osobowych czy też takich, które mogłyby w jakiś sposób cię zidentyfikować. Po drugie, kalkulator jest tworzony przez firmę, która zajmuje się profesjonalnie pośrednictwem pracy dla osób niepełnosprawnych (innymi słowy, doskonale znamy się na tematyce PFRON-u, bo to nasza praca). Po trzecie, kalkulator jest całkowicie za darmo (nie ma żadnych kruczków w postaci ukrytych kosztów czy reklam) i nie wymaga utworzenia konta na naszej stronie internetowej (gwarantujemy pełną anonimowość). Wchodzisz, wpisujesz kilka rzeczy, otrzymujesz wyliczenie; cenimy twój czas, dlatego stworzyliśmy to proste i zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie.

Mamy nadzieję, że kalkulator pfron ci się przyda. Jeśli z niego korzystasz, zachęcamy także do poczytania o naszej pozostałej działalności. Na stronie My Wspieramy znajduje się sporo cennych porad dla pracodawców.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.