9 grudnia, 2023

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Bambusowy kocyk dzianinowy pudrowy róż

2 min read

Ten wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku kocyk bambusowy doskonale sprawdza się przez cały rok. Dzięki swoim specyficznym właściwościom w zimie zapewnia przytulne ciepło, a w lecie delikatnie chłodzi. Produkt jest idealny także dla alergików, ponieważ nie gromadzi kurzu.

Wyjątkowy kocyk dla maluszka

Ten nietuzinkowy kocyk został wykonany ze 100% przędzy bambusowej, która posiada mnóstwo zalet. Jest lekka, jedwabista i zachęca do tego, by się do niej przytulić, ale jest przy tym bardzo wytrzymała. Nie rozwijają się na niej drobnoustroje, jest antybakteryjna oraz przeciwgrzybicza. Dlatego właśnie okazuje się naprawdę idealnym włóknem na kocyk dla niemowlęcia.
zbliżenie kocyk z bambusa różowy

Cechy termoregulacyjne

Jedną z najważniejszych zalet przędzy bambusowej jest to, że ma właściwości termoregulacyjne. Warto też pamiętać o tym, że pochłania ona dużo więcej wilgoci niż niż inne materiały, dlatego nie nabiera nieprzyjemnego zapachu. To sprawia, że użytkowanie bambusowego kocyka jest jeszcze przyjemniejsze!

Kocyk bambusowy pudrowy róż

Prezentowany kocyk z wiskozy bambusowej w kolorze pudrowy róż ma wymiar, który pozwala na to, by mogło z niego korzystać zarówno niemowlę, jak i nieco większe dziecko. Produkt jest całkowicie bezpieczny – doskonale nadaje się także dla noworodka.

Produkt można kupić w sklepie Mulinek.pl pod adresem https://mulinek.pl/kocyk-bambusowy-dzianinowy-80×100-kolor-pudrowy-rozowy.html

kocyk mulinek pakowanie na prezent

Mulinek.pl

sklep internetowy Mulinek.pl

Facebook: https://www.facebook.com/MulinekOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/mulinek_pl/

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.