28 czerwca, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Oryginalny pomysł na wystrój wnętrza naszego domu

2 min read

Osoby które chciałyby zmienić wygląd swojego domu, jednak nie mogą zdecydować się na konkretne elementy wystroju, mogą sprawdzić ofertę firm które proponują przeniesienie zdjęć z naszych aparatów cyfrowych czy też telefonu komórkowego na płótno.

Dzięki temu nasze zdjęcie znajdzie się na obrazie, warto zwrócić uwagę iż jest to płótno wysokiej jakości które zostanie ręcznie naciągnięte na sosnową ramę, dlatego też będzie to bardzo autentyczny oraz wytrzymały obraz który będzie świetną ozdobą naszego salonu.

Oryginalny pomysł na wystrój wnętrza naszego domu

Foto obrazy z naszych zdjęć

Naturalnie powinniśmy wybrać zdjęcia które najbardziej nam się podobają, obecnie możemy przesłać je za pomocą strony internetowej, możemy wybrać stosowny generator który pozwoli nam także ustawić kadr zdjęcia, możemy oczywiście wybrać ustawienie poziome czy też pionowe. Dodatkowo także mamy możliwości prostej obróbki zdjęć, nałożenie filtrów które spowodują że zdjęcie zmieni kolory, możemy wybrać opcję czarno-białą czy też odcienie sepia. Z pewnością specjaliści mogą również zasugerować wielkość obrazu do rozdzielczości przesłanego pliku cyfrowego.

Warto zwrócić uwagę jest jest iż jest to rozwiązanie bardzo oryginalne, nieszablonowe z pewnością doskonale sprawdzi się jako prezent, możemy obdarować naszych znajomych zdjęciami przykładowo ze wspólnych wakacji, możemy podarować dziadkom zdjęcia ich wnuków. Oczywiście będzie to także wspaniała pamiątka ze ślubu, różnego rodzaju imprez okolicznościowych, także możemy umieścić tam zdjęcia z naszej młodości. Otrzymujemy produkt gotowy, odpowiednio zabezpieczony, dodatkowo także z tyłu obrazu znajduje się specjalna metalowa zawieszka dzięki której będziemy mogli obraz od razu zawiesić na naszej ścianie.

Dzięki nowoczesnym technologiom druku foto obraz na płótnie z własnego zdjęcia może posiadać też duże rozmiary, może być to przekładało obraz o wielkości 140 x 140 cm. Oczywiście możemy wybierać różnej wielkości obrazy, dostosować je do wielkości naszej ściany, tak aby pasowały do danego pomieszczenia.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.