26 września, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Ipad: jak wycisnąć z niego jak najwięcej

3 min read

Większość ludzi zgadza się, że iPad to świetna technologia, która poprawiła życie wielu ludzi.

Jeśli chcesz go wykorzystać w pełni, musisz dowiedzieć się wszystkiego, co może zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać ten artykuł, aby uzyskać świetne wskazówki dotyczące iPada.Jeśli to możliwe, używaj blokady ekranu, aby uniemożliwić iPadowi przełączanie się między orientacją pionową i poziomą. Jeśli wielokrotnie podnosisz i odkładasz urządzenie, ciągłe przełączanie i regulacja zużywa więcej energii baterii. Możesz zablokować orientację na ekranie ustawień ogólnych na ekranie głównym.Jeśli to możliwe, użyj Wi-Fi, aby połączyć iPada z Internetem zamiast 3G. Ciągłe korzystanie z 3G zapewnia około 9 godzin pracy na baterii. Dzięki Wi-Fi możesz cieszyć się iPadem jeszcze dłużej, zanim będzie wymagał ładowania. Jeśli nie musisz łączyć się z Internetem, wyłącz oba.Poćwicz pisanie na iPadzie. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, do których można się przyzwyczaić na iPadzie, jest pisanie na klawiaturze cyfrowej. Dla większości ludzi wydaje się to dziwne, ale możesz się do tego przyzwyczaić dzięki praktyce. Usiądź na kilka minut każdego dnia i po prostu wpisz swój ulubiony program do edycji tekstu. Wkrótce poczujesz się jak w domu.Włącz iCloud firmy Apple, gdy tylko otrzymasz iPada. iCloud działa jako ważna kopia zapasowa najważniejszych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko. Piękno tego polega na tym, że po prostu działa. Ipad: jak wycisnąć z niego jak najwięcej

Nie ma potrzeby ręcznego zmuszania go do tworzenia kopii zapasowych przedmiotów; robi to za kulisami.Zdobądź klawiaturę USB.

Kiedy dostajesz klawiaturę, rozszerzasz swoje możliwości z iPadem. Klawiatury są często wygodniejsze do publikowania na Facebooku, forach i innych tekstów online. To pozwala być bardziej wydajnym. Niektóre klawiatury pełnią jednocześnie funkcję obudowy, więc sprawdź dostępne opcje.Czy musisz wpisać coś wielkimi literami? Zamiast naciskać klawisz Shift przed każdą literą, włącz Caps Lock, naciskając dwukrotnie klawisz Shift. Działa to na obu klawiszach Shift. Ta funkcja jest również dostępna na klawiaturach bezprzewodowych, ale większość klawiatur ma klawisz Caps Lock.iPad to świetne narzędzie do robienia zdjęć i wysyłania ich pocztą elektroniczną. Gdy masz już zdjęcie, które chcesz udostępnić na iPadzie, wysłanie go pocztą e-mail jest proste. Po prostu otwórz zdjęcie na iPadzie i poszukaj prostokąta w prawym górnym rogu. Kliknij na to, a otrzymasz możliwość udostępnienia przez e-mail. Po prostu wybierz tę opcję i wpisz odbiorców do wysłania.Chroń ekran swojego iPada za pomocą specjalnej osłony ekranu. Są one wykonane z przezroczystej, samoprzylepnej folii lub plastiku i zakrywają cały ekran przed rysami, rysami i smugami. Ochraniacze ekranu w żaden sposób nie przeszkadzają w użytkowaniu. Większość można kupić za mniej niż 10 USD. Wiele z nich jest już idealnie przyciętych, by pasowały do ??ekranu iPada.Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią dzielić się ze znajomymi wieloma informacjami, które uznają za przyjemne, istnieje bardzo łatwy sposób udostępniania podcastów. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk E-mail, gdy podcast jest otwarty i wysłać go e-mailem do kogo chcesz.Wiele osób, które z niego korzystają, wie, że iPad to fantastyczny gadżet, który pozwala zaoszczędzić czas. Aby mieć z nim jak najlepsze wrażenia, musisz poświęcić czas na naukę wszystkiego, co możesz o nim. Zapoznaj się z informacjami tutaj, a potencjał Twojego iPada wkrótce przekroczy Twoje oczekiwania.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.