14 kwietnia, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Eleganckie płytki do kuchni i łazienki

3 min read

Kiedy chcemy urządzić naszą łazienkę musimy oczywiście brać pod uwagę rodzaj oraz kolorystykę płytek.

Będą one miały bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd łazienki a także kuchni, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Możemy obliczyć wysokość oraz szerokość ścian czy też podłogi, aby wybrać wymiary płytek które będą najlepiej pasowały w naszym przypadku. Będzie to ważne aby tworzyć ściany i podłogi symetryczne, warto wybrać płytki w taki sposób aby jak najmniej docinać płytki znajdujące się na końcu.

Eleganckie płytki do kuchni i łazienki

Płytki ścienne i połogowe z Paradyża

Obecnie często będziemy wybierali płytki jasne lub beżowe, możemy także łączyć je kolorystycznie z innymi, przykładowo brązowymi czy też czarnymi płytkami. Będzie to bardzo dobry pomysł aby stworzyć łazienkę czy też kuchnię pełną kontrastów, możemy w ten sposób osiągnąć bardzo interesujący efekt. Pamiętajmy iż będą to płytki na lata, zatem warto wybrać płytki wysokiej jakości gatunku I. Dodatkowo mogą być to płytki rektyfikowane czyli płytki, które zostały w czasie produkcji obcięte, wyrównane zostały brzegi, zatem płytka będzie doskonale przylegała do następnej. Można wówczas zminimalizować fugę, co z pewnością stworzy bardzo ciekawy efekt.

Bardzo ciekawymi płytkami jest seria Natura z Paradyża, są to płytki zarówno ścienne jak i podłogowe. Na ścianie możemy zastosować płytki beżowe, jasne a także grafitowe. Możemy wybrać wielkości 20 x 60 cm, 30 x 60 cm, 60 x 60 cm. Mają one powierzchnię matową, możemy zakupić płytki o strukturze wypukłej, mogą być to także kafle. Naturalnie doskonale sprawdzą się zarówno na podłodze jak również na ścianie, dzięki czemu możemy w podobnej kolorystyce stworzyć całe pomieszczenie, będzie to kuchnia czy też łazienka. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż są to płytki gresowe, zatem wytrzymałe, możemy zastosować je na podłodze. Gres szkliwiony jest odpowiednio zabezpieczony, będzie on chroniony przed wilgocią oraz wodą, zatem jest to płytka, która pozwoli nam łatwo utrzymać czystość.

Płytki z serii Natura i Naturo możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/NATURANATURO/6368, znajdziemy tam wiele interesujących modeli, różnych odmian kolorystycznych, także płytki wypukłe, które z pewnością bardzo dobrze sprawdzają się w wielu różnych pomieszczeniach.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.