7 sierpnia, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

DOGRZEWANIE KOŚCIOŁÓW I OBIEKTÓW SAKRALNYCH

2 min read

We wnętrzach obiektów sakralnych i kościołów zawsze panuje chłód.

Latem to całkiem przyjemne miejsca, w których można nie tylko oddać się modlitwie, ale i zaznać wytchnienia od upału. Zimą jednak temperatura w budynku nie różni się za bardzo od tej na zewnątrz. Można to jednak zmienić niewielkim kosztem, wykorzystując promienniki elektryczne.

TANIO I EKOLOGICZNIE

Promienniki działają w oparciu o energię elektryczną. Urządzenia te uruchamiane są tylko wtedy, gdy ich działanie jest potrzebne. To bardzo ważne. Nie ogrzewają one powietrza, a osoby i przedmioty, które znajdują się w zasięgu ich działania. Dodatkowo to niezwykle ekologiczne rozwiązanie. Promienniki ciepła nie emitują żadnych spalin, dymu czy pary. Są więc przyjazne środowisku. Można niewielkim kosztem zagwarantować wiernym komfortowe warunki podczas modlitwy.

PROMIENNIKI CHRONIĄ SZTUKĘ

Jak wspomnieliśmy, promienniki elektryczne emitują ciepło, która ma wpływ na osoby i przedmioty, znajdujące się w danym pomieszczeniu. Oznacza to, że dzieła sztuki, które zgromadzone są w świątyni nie będą narażone na działanie wilgoci. Dogrzewając je w ten sposób, można ochronić je przed zniszczeniem, dzięki czemu proces konserwacji może odbywać się rzadziej.

URZĄDZENIA STWORZONE Z MYŚLĄ O OBIEKTACH SAKRALNYCH

Kościoły i inne obiekty sakralne potrafią zapierać dech w piersiach swoim pięknem. W związku z tym nie powinny być w żaden sposób szpecone. Promienniki dostępne na rynku posiadają niewielkie rozmiary i specjalne obudowy, które świetnie wpasowują się w wystrój obiektu. Profesjonalna firma, zamontuje je w taki sposób, aby nie rzucały się w oczy, a mimo to subtelnie ogrzewały całą powierzchnię.

Irsystem to firma, która na rynku działa od wielu lat i ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu systemu ogrzewania dla kościołów i obiektów sakralnych. W jej ofercie można znaleźć promienniki ciepła TERM2000, dostosowane do tego typu budownictwa. Co ważne, produkty dla obiektów sakralnych objęte są 6-letnią gwarancją oraz 10-letnim serwisem pogwarancyjnym. Szczegóły oferty oraz przykładowe realizacje, a także dane kontaktowe firmy, dostępne są na jej stronie internetowej irsystem.pl.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.