28 czerwca, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Uniwersale panele podłogowe

2 min read

Kiedy wybieramy materiał na podłogi w naszym domu, mamy do wyboru najczęściej panele czy też deskę, możemy ułożyć także płytki gresowe.

Oczywiście warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy z tych materiałów posiada swoje unikalne właściwości, należy dobrać je do naszych indywidualnych potrzeb. Z pewnością warto zwrócić uwagę, iż każdy z tych materiałów będzie wymagał innych zabiegów, jeżeli chodzi o ich czyszczenie czy też impregnację. Będą się one także różniły ceną.

Uniwersale panele podłogowe

Drewnopodobne panele podłogowe Quick Step Impressive

Obecnie możemy wybrać bardzo interesujące panele Quick Step, są to panele wodoodporne, które możemy zastosować we wszystkich pomieszczeniach, także w łazience oraz kuchni. Dzięki odpowiedniej wytrzymałości są to panele bardzo trwałe, możemy wykorzystać je w łazience, zmoczyć je wodą, są to panele nie wchłaniające wilgoci, dlatego możemy łatwo je wyczyścić. Zatem sprawdzą się także w przedpokoju, w miejscach gdzie często chodzimy w butach. Z pewnością nie wymagają zabiegów impregnacyjnych tak jak panele drewniane, nie będziemy musieli tego rodzaju podłogi cyklinować.

Panele Quick Step wykonane są z PVC, jest to materiał bardzo wytrzymały, który dodatkowo zapewnia nam izolację akustyczną. Osoby mieszkające pod nami nie będą uskarżały się na hałas, tak jak w przypadku innych rodzajów paneli. Oczywiście są to panele, które możemy położyć w mieszkaniu, ale dobrze sprawdzą się także w firmach, przykładowo recepcjach, poczekalni. Oczywiście oferują one bardzo duży wybór kolorystyczny, mogą być to panele, które będą imitowały podłogi drewniane czy też granitowe.

Jeżeli poszukujemy paneli drewnopodobnych, z pewnością warto zwrócić uwagę na panele Quick Step Impressive. Są to panele, które mogą imitować deski drewniane, przykładowo dąb beżowy, naturalny czy też brązowy. Znajdziemy też wiele odcieni, które będziemy mogli dopasować do naszego mieszkania.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.