27 listopada, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Rafał Grzebin – pasja połączona z biznesem

2 min read

Właściciel wypożyczalni samochodów Mestenza wiedział, jak przekuć swoją wiedzę i pasję motoryzacyjną na skuteczny, niebanalny biznes.

Prowadzona przez niego firma wypożycza najlepsze z możliwych aut na rynku, także tych mało znanych w Polsce, co nadaje jej walor oryginalności. Wśród samochodów znajdziemy między innymi takie samochody jak: Cadillac Escalade, Infiniti QX30 Luxe Tech, Ford Mustang 5.0 V8 Bullitt. Ciekawą decyzją biznesową jest też wprowadzenie usługi wynajmu świetnego samochodu elektrycznego, jakim jest Nissan e-NV200. Auta można otrzymać na terenie całej Polski. Rejestracja jest dostosowana do ducha czasów, bo można ją przeprowadzić w kilka minut za pomocą strony internetowej (można też napisać e-maila do Biura Obsługi Klienta lub zadzwonić pod podany na stronie numer). Właściwie każdy może sobie pozwolić na sprawdzenie tych ociekających luksusem samochodów, ponieważ minimalny czas wynajmu wynosi dobę, a ceny nie są odstraszające. Bardzo wymagający klienci mogą podpisać umowę wypożyczenia długoterminowego.

Rafał Grzebin – pasja połączona z biznesem

Dlaczego Rafał Grzebin to prawdziwy pasjonat?

Założyciel i pomysłodawca firmy Mestenza prowadzi bloga motoryzacyjnego, gdzie dzieli się ze światem ciekawymi informacjami o samochodach, a także pisze o swoich licznych wyprawach po świecie. Zamieszcza tam również recenzje, po których na pierwszy rzut oka widać, że tworzy je ktoś, kto siedzi w temacie samochodów od lat. Strona ma swojego fanpage’a na Facebooku, gdzie można znaleźć ciekawe newsy branżowe, a także zapoznać się z fachowymi spostrzeżeniami założyciela firmy Mestenza.

Ponadto Rafał Grzebin prowadzi bardzo aktywne konto na Instagramie – liczne zdjęcia samochodów i ciekawostki spodobają się każdemu fanowi motoryzacji. Warto zapoznać się z internetowym dorobkiem właściciela wypożyczalni luksusowych aut Mestenza, bo zdecydowanie jest to człowiek, który kocha to, co robi.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.