7 sierpnia, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Jaki rozmiar promocyjnej butelki wybrać?

2 min read

Jeśli chcesz, aby butelki reklamowe z napojami były twoim produktem marketingowym, musisz również podjąć decyzję o wyborze najbardziej odpowiedniego rodzaju butelki oraz jej rozmiaru.

Zastanów się nad odbiorcami promocyjnego prezentu marketingowego, czy chcesz dotrzeć do dzieci i rodziców, być może twoja firma wprowadza nowy produkt do branży zdrowia i aktywnego trybu życia, lub twoja kampania marketingowa jest dostosowana do miłośników aktywności na świeżym powietrzu. W ten sposób łatwiej jest zdecydować, czy wybierzesz wodę lub soki, czy raczej napoje izotoniczne lub energetyki.

Jaki rozmiar promocyjnej butelki wybrać?

Butelki na napoje reklamowe o różnorodnych pojemnościach

Jeśli chodzi o uniwersalny rozmiar, rozważ reklamową butelkę z napojem o niewielkiej pojemności. Pojemność 250 lub 330 ml zapewni, że nawet mniejsze dzieci bez problemów utrzymają ciężar butelki i będą mogły z takiej butelki z sokiem czy wodą samodzielnie skorzystać. Takie pojemności butelek z napojami są wystarczająco niewielkie i lekkie, aby można je było wyeksponować w niemal każdym miejscu oraz wręczać uczestnikom spotkań. Butelki promocyjne o większej pojemności od 500 ml do 750 ml przeznaczone są raczej dla osób dorosłych.

W przypadku większych butelek na wodę czy napój reklamowy umożliwi to użytkownikowi noszenie większej ilości wody przy sobie podczas zajęć sportowych lub wydarzeń. Promocyjne butelki z napojami zwiększą wartość kampanii reklamowej dotyczącej zdrowia, fitnessu i zajęć na świeżym powietrzu, zastanów się, czy butelka jest lekka i praktyczna do użytku przez odbiorcę oraz czy jest wystarczająco duża, aby pomieścić rozsądną ilość płynu do funkcjonalnego użytku na spotkaniach lub podczas zajęć na siłowni.

Obecnie wiele firm wykorzystuje napoje reklamowe do przybliżenia potencjalnym klientom naszej marki czy oferowanych usług. Promocyjna woda butelkowana może również zapewnić odświeżenie dla klientów odwiedzających firmę oraz oczekujących na wykonanie usługi. Zapewnienie dużego obszaru owinięcia banderoli na zewnętrznej powierzchni butelki umożliwia firmom pełne dostosowanie butelek na wodę do ich logo lub oferowanego produktu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.