16 czerwca, 2024

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Jak dobrze chodzić w spódnicach?

2 min read

Spodnie zaczynają stopniowo wypierać jakościowe spódnice, ale kobiety zaczynają doceniać coraz bardziej naturalny styl w garderobie.

Powrót do kobiecości to właśnie spódnica, którą można mocno udoskonalić pod kątem budowania wizerunku. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych wskazówek odnoszących się częściowo do schematu dress code biznesowego.

Przede wszystkim pamiętaj o zainwestowaniu w spódnicę z możliwie najlepszych materiałów.

Jedna z najciekawszych propozycji to włoskie spódnice damskie cieszące się dużym uznaniem w świecie mody ze względu na idealne dopasowanie szwów, suwaków, podszewki, jeżeli występuje. W przypadku chodzenia w spódnicach powinnaś przemyśleć zakup koszulek, a także dopasowanych bluzeczek. W przypadku chęci odchudzenia sylwetki zastanów się nad spódnicami nieco rozkloszowanymi. Do spódnic oraz stylu semi – formal, dress code biznesowego pasują najbardziej spięte, a nie rozpuszczone włosy. Jeżeli zaczynasz chodzić w spódnicach wybierz modele schodzące przed lub poza kolano, nigdy bliżej pośladków, ponieważ to duże ryzyko w obszarze profesjonalnych kontaktów. Spódnica nie powinna się zbytnio opinać, ale pozwalać na luźne chodzenie. Wiele spódnic zaczyna naturalnie przechodzić w spodnie. Niektórzy producenci łącza wręcz krótkie spodenki z rozkloszowanymi spódnicami, aby dać kobietom znacznie większy komfort chodzenia.

Spódnica bardzo dobrze sprawdza się w biurze, ponieważ wygląda profesjonalnie, nie wymaga tak znaczących nakładów pielęgnacyjnych, jak spodnie, jest przyjemna w praniu, nie traci koloru.

Do tego spódnice łatwo przerobić, jeżeli nabierzesz nieco dodatkowej wagi. Na pewno włoskie spódnice damskie to propozycja uniwersalna dedykowana modnym, niezależnym kobietom ceniącym sobie przede wszystkim wygodę garderoby. Możesz postawić nawet na spódnice z kieszeniami, czy wydzielonym miejscem na słuchawki, co pozwala na uzyskanie komfortu zbliżonego do zwykłych jeansów.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.