26 maja, 2022

CLUG.pl

Co lubią i czego szukają użytkownicy sieci?

Praca w UK – potrzebny księgowy?

2 min read

Jeśli chcemy przeprowadzić się do UK to na pewno myślimy o tym żeby znaleźć pracę albo założyć własną firmę? W przypadku pracy problemów mieć nie będziemy aczkolwiek przydaje się, chociaż podstawowa znajomość języka angielskiego.

Polacy są chętnie zatrudnianymi osobami na wyspach, ponieważ wykonują wszystko lepiej i szybciej. Tak jesteśmy nauczeni w Polsce, że jeden pracownik robi dziesięć rzeczy na raz. W UK każdy jest od czegoś innego, dlatego zatrudnienie jednego pracownika pozwala na spore oszczędności. Jeden z pracodawców powiedział, że jeśli ma zatrudnić samych Brytyjczyków to przenosi firmę to Polski.

Na tym przykładzie widać jak wartościowi są pracownicy z naszego kraju aczkolwiek często niedoceniani, ale to może kiedyś się jeszcze zmieni. Jeśli pracujemy na wyspach to trzeba będzie rozliczać się tam z podatków, dlatego często potrzebna jest nam pomoc. Tym bardziej, jeśli mamy dzieci i jakieś odliczenia i nie za bardzo wiemy jak to wszystko wypełnić żeby później urząd skarbowy nie miał się, do czego do nas przyczepić. Tak to właśnie wygląda, dlatego często takiej profesjonalnej pomocy szukamy.

Gdzie znajdziemy pomoc?

Nie będziemy musieli długo szukać, bo już w UK kogoś takiego znajdziemy. Pewnie wiele osób zastanawia się, w jaki sposób mają wszystko wytłumaczyć Brytyjczykowi? Na szczęście nie ma z tym problemów, bo można wybrać polską firmę, która działa na terenie UK, dlatego z dogadywaniem się nie będzie problemów. Zgłaszamy się do nich, oni wszystko nam wytłumaczą i jak będzie trzeba to rozliczą za nas deklaracje podatkową.

Taka pomoc jest na pewno nam bardzo potrzebna, bo często sami nie wiemy jak sobie z tym poradzić, a czas mamy ściśle określony i trzeba się tego terminu trzymać. Te osoby, które szukają właśnie dzisiaj takiej pomocy mogą wejść na stronę ksiegowy w Londynie i sprawdzić jak działa firma i w czym jest w stanie nam pomóc. Bardzo dobrze znają się na podatkach i tych dla osób fizycznych i dla firm, dlatego na pewno nam skutecznie pomogą.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.